-->

poniedziałek, 23 kwietnia 2012

Zakochana w szydełku i koralikach


Ostatnio tworzenie kolczyków poszło w odstawkę, bo bardzo wciągnęła mnie technika robienia bransoletek z drobnych koralików, które są niejako wplatane w całą misterną konstrukcję bransoletki za pomocą szydełka i kordonka/nitki. Natknęłam się kiedyś przypadkiem (tak jak zazwyczaj w sieci) na bloga pani Weroniki www.koralikowaweraph.blogspot.com i nie mogłam oderwać oczu od jej koralikowych cudowności. Jakiś czas temu na blogu sklepu Pasart - który obserwuję - pojawił się kurs tejże osóbki, który jest dostępny również pod tym linkiem. Oczywiście musiałam wypróbować podane wzory i w ten sposób powstało kilka bransoletek, które pokazuję poniżej ;)


! Muszę jednak ostrzec wszystkich tych, którzy zaczną się w to bawić - to szydełkowanie jest baaaaaardzo wciągające, gdyż nie da się poprzestać tylko na jednej sztuce ! 


Ale nie da się ukryć, że jest to dobry sposób na pożyteczne wykorzystanie czasu np. podczas podróży, czekaniu w długiej kolejce, czy chociażby bardzo nudnego wykładu.....;P

I na koniec chciałam się jeszcze z Wami podzielić rewelacyjnym magazynem Green Canoe Style, który jest dostępny w Internecie pod powyższym linkiem ;)) miłego oglądania i czytania !

1 komentarz:

  1. Cieszę się, że mogłam się przyczynić do poszerzenia Twoich robotkowych horyzontów! Twoje interpretacje są super! Po bransoletkach... może pora na naszyjnik?

    Pozdrawiam serdecznie,
    Weronika
    weraph

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...